تبلیغات
مطالب جالب ،طنز، سرگرمی ، جوک - ویژگی ها و نحوه ی انتخاب یک رمز عبور مطمئن ؟!
مطالب جالب ،طنز، سرگرمی ، جوک
تفریحی و سرگرمی و جوک و مطالب جالب

      password

درباره چگونگی انتخاب یک پسورد مطمئن و مناسب می توان گفت: با داشتن یک پسورد خوب و مطمئن می توانید احتمال هک شدن (لو رفتن پسورد) ای میل یا آیدی خود را تا حد زیادی کاهش دهید. لازم به ذکر است همیشه برای انتخاب پسورد خود دو چیز را در نظر داشته باشید؛ اول این که هیچ وقت پسورد خود را ساده انتخاب نکنید، زیرا داشتن پسورد ساده کار هکر ...


password

درباره چگونگی انتخاب یک پسورد مطمئن و مناسب می توان گفت: با داشتن یک پسورد خوب و مطمئن می توانید احتمال هک شدن (لو رفتن پسورد) ای میل یا آیدی خود را تا حد زیادی کاهش دهید.

لازم به ذکر است همیشه برای انتخاب پسورد خود دو چیز را در نظر داشته باشید؛ اول این که هیچ وقت پسورد خود را ساده انتخاب نکنید، زیرا داشتن پسورد ساده کار هکر را راحت تر کرده و خیلی ساده می تواند پسورد آی دی شما را هک کند، مثلا انتخاب پسورد ۱۲۳۴۵۶هیچ وقت نمی تواند پسوردی مناسب و خوبی برای شما باشد.

دوم اینکه هیچ گاه مشخصات فردی را برای پسورد خود انتخاب نکنید، زیرا اگر کسی مشخصات شما را داشته باشد می تواند به آیدی شما نیز دسترسی داشته باشد، مثلا نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، نام همسر، شماره تلفن، تاریخ تولد و… نمی تواند پسورد مناسبی باشد.

توجه به این نکته نیز شایان ذکر است که همیشه سعی کنید از ترکیب اعداد و حروف برای پسورد خود انتخاب کنید، استفاده از Space(فاصله) و Shift+123… (@#$%^&*) تا حد زیادی از لو رفتن پسورد جلوگیری می کند.

سعی کنید پسورد خود را بین دوتگ <##> قرار دهید (یک پنجره پی ام باز کنید این نوشته را بفرستید <#4415yhk#> بعد آن را سند کنید ولی مشاهده می کنید که نوشته ای برای طرف مقابل فرستاده نشد).

هم چنین استفاده از Alt مثلا استفاده ترکیبی کلیدهای Alt+0140 یا Alt+0256 و… برای داشتن یک پسورد مطمئن و مناسب قابل توجه است.
برچسب ها: ویژگی ها و نحوه ی انتخاب یک رمز عبور مطمئن ؟!، نحوه ی انتخاب یک رمز عبور،
ارسال توسط علی وزیری
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin