تبلیغات
مطالب جالب ،طنز، سرگرمی ، جوک - تصاویر تلفن هوشمند جدید با صفحه تاشو
مطالب جالب ،طنز، سرگرمی ، جوک
تفریحی و سرگرمی و جوک و مطالب جالب

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 19 آذر 1391گفته می شود که سامسونگ به صورت مخفیانه یک نسخه جدید از تلفن هوشمند گلکسی را آماده می کند که دارای یک صفحه نمایش کاملا تاشو است که به واقع غیرقابل شکستن تلقی می شود.

این پروژه "پروژه J" کدگذاری شده است و براساس پیش بینی تحلیلگران و وبلاگ نویسان بخش فناوری تا آوریل سال آتی میلادی معرفی خواهد شد.

کارشناسان اعتقاد دارند که درحال حاضر تلفنهای هوشمند شباهتهای بسیاری به هم دارند و این شباهتها با معرفی مدلهای جدید بیشترو بیشتر می شوند، ارائه یک صفحه غیرقابل شکستن می تواند یک نقطه عطف برای فروش این تلفنها در بازار باشد، بازاری که درحال حاضر توسط تلفنهای هوشمند آپل و سامسونگ احاطه شده است.

براساس گزارشهای منتشر شده این پروژه روی تلفن هوشمندی به نام گلکسی S چهار (Galaxy S IV) اجرا می شود.

انتظار می رود که صفحه نمایش این تلفن جدید بزرگتر و بهتر باشد، گفته شده است که این تلفن از قدرت پردازش چهار هسته ای برخوردار بوده، دوربین 13 مگاپیکسلی دارد و کیفیت تصاویر آن به 441 پیکسل در هر اینچ (ppi) می رسد. کیفیتی که در مقایسه با 306 پیکسل در هر اینچ (ppi) گلکسی S3 و 326 پیکسل در هر اینچ (ppi) آی فن 5 بسیار بیشتر است.

نیکولاس گادویس تحلیلگر یو بی اس اظهار داشت: در مقایسه با اینکه سامسونگ مدل تلفن هوشمند گلکسی S3 خود را امسال در ماه می روانه بازار کرد؛ با نگاه به نیمه اول سال 2013، می توان دریافت که احتمالاً این بار شتاب سامسونگ در ارائه تلفن گلکسی S4 بیشتر می شود.

وی افزود: ما اعتقاد داریم که آمادگیها برای تولید تلفنهایی با صفحات نمایش ارتجاعی و غیرقابل شکستن ادامه دارد. از این رو می توان در انتظار این مدل در نیمه اول سال میلادی آتی بود.

سامسونگ یکی از حامیان اصلی صفحات نمایش او ال ایی دی (OLED) است و درحال حاضر این صفحات را به شکل غیرقابل شکستن مورد استفاده قرارمی دهد، به طوری که شیشه سطح آن را با مواد پلاستیکی تعویض می کند. از این پس دستگاه های قابل حمل می توانند با صفحات غیرقابل شکستن ارائه کرد.

این فناوری می تواند قواعد بازی را به نفع سامسونگ تغییر دهد چرا که تاکنون از این شرکت به عنوان یکی از پیروان سریع فناوریها و طراحی های دیگران یاد شده است.

پنجشنبه هفته گذشته (16 آذر) سامسونگ بار دیگر در دادگاهی در آمریکا در مقابل اپل قرار گرفت تا مشخص شود که آیا این شرکت برخی از اختراعات ثبت شده رقیب خود را کپی برداری کرده است یا خیر. این شرکت همچنین قرار است برپایه حکم ماه آگوست توسط قضات، یک میلیارد دلار به اپل پرداخت کند.

درحال حاضر سامسونگ به عنوان تغییر این حکم است و اپل می خواهد علاوه بر افزایش میزان غرامت، فروش تلفنهای سامسونگ را در ایالات متحده ممنوع کند.

برچسب ها: تصاویر تلفن هوشمند جدید با صفحه تاشو،
ارسال توسط علی وزیری
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin