تبلیغات
مطالب جالب ،طنز، سرگرمی ، جوک - اشک های فابیو در آغوش امیر
مطالب جالب ،طنز، سرگرمی ، جوک
تفریحی و سرگرمی و جوک و مطالب جالب

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 21 آذر 1391

امیر قلعه‌نوعی پنجشنبه گذشته به کمپ استقلال رفت تا تمرین اختصاصی چند بازیکن تیمش را زیر نظر بگیرد.

حسن امامقلی

مدیر برنامه‌های جانواریو هم که از این موضوع اطلاع یافته بود به همراه هافبک برزیلی در این محل حاضر شد و چند دقیقه‌ای با قلعه‌نوعی به صحبت پرداخت.

جانواریو که به علت مصدومیت تا مدت‌ها نمی‌تواند در میدان حاضر شود اذعان کرد که در برزیل تمرینات پرفشار و سنگین داشته که کار اشتباهی بوده. او به قلعه‌نوعی گفت :‌ «بهتر بود به زانویش فشار نمی‌آورد تا آسیب‌دیدگی‌ام که خفیف بود، جدی نمی‌شد».

فابیو همچنین گفت : که باشگاه استقلال حق دارد او را از فهرست خارج کند زیرا وقتی نمی‌تواند به میدان برود دیگر دلیلی ندارد که در فهرست بماند و جای یک بازیکن دیگری را اشغال کند.

لحظه‌ جالب توجه این دیدار وقتی بود که جانواریو سرمربی استقلال را در آغوش گرفت. جدایی از جمع آبی‌پوشان آنقدر برای او سخت بود که اشک از چشمانش روان شد و البته ابراز تاسف کرد که باید آبی‌ها را در این شرایط تنها بگذارد.

امیر قلعه‌نوعی هم به جانواریو دلداری داد و از او خواست به چیزی بجز بهبودی کامل خود فکر نکند و با آرامش به درمان خود بپردازد.

در لحظه خداحافظی جانواریو به قلعه‌نوعی اطمینان داد که جدایی‌اش مقطعی است و پس از مدتی به استقلال برمی‌گردد. فابیو همچنین گفت که آنقدر به کار قلعه‌نوعی اعتقاد دارد که می‌خواهد فوتبالیش را زیر نظر او تمام کند !

این هافبک برزیلی پس از دیدار با قلعه‌نوعی به دفتر فتح‌اله‌زاده رفت و پس از دریافت چک طلب خود با مدیرعامل تیم نیز خداحافظی و صبح دیروز تهران را به مقصد برزیل ترک کرد.

قرار است آزمایشات دقیق‌تری روی زانوی او انجام شود و پس از آن اقدام به جراحی کند.

استقلال امروز با ارسال نامه‌ای به هیات فوتبال تهران و سازمان لیگ نام فابیو را رسما از فهرست خود خارج می‌کند.
طبقه بندی: اخبار ورزشی، 
برچسب ها: اشک های فابیو در آغوش امیر، فابیو جانواریو، امیر قلعه نوعی،
ارسال توسط محمد پویا وزیری
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin