تبلیغات
مطالب جالب ،طنز، سرگرمی ، جوک - ماجدی: گروه‌ استقلال گروه زندگی است
مطالب جالب ،طنز، سرگرمی ، جوک
تفریحی و سرگرمی و جوک و مطالب جالب

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 21 آذر 1391

میرشاد ماجدی درباره گروه تیم فوتبال استقلال در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: تمام تیم‌هایی که در این گروه حضور دارند، به جز الریان سابقه قهرمانی در آسیا را دارند و طعم این قهرمانی را چشیده‌اند. هر سال هم که جلو می رویم برنامه‌ریزی تیم‌ها دقیق‌تر و منظم‌تر و چشم اندازها طولانی‌ مدت‌تر می‌شود. استقلال هم طبق برنامه‌ریزی ابتدای فصل خود نگاه ویژه‌ای به این بازی‌ها دارد، ولی کار بسیار سخت است و ما باید برنامه‌ریزی مدونی برای حضور در آسیا داشته باشیم.

وی ادامه داد: مهم‌ترین کاری که باید در حال حاضر انجام دهیم این است که بازیکنان را از نظر روحی و روانی آماده این بازی‌ها کنیم و به آنها بگوییم که باید سطح خود را باید از لیگ برتر قرار دهند. بازیکنان باید بتوانند در نیم فصل دوم نیروی خود را طی بازی‌های مختلف تقسیم کنند تا در هر سه جام حذفی، لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا حضور پر قدرتی داشته باشند.

ماجدی همچنین درباره گروه D مسابقات که به گروه «مرگ» معروف شده و استقلال هم یکی از تیم‌های همین گروه است، گفت: ما در هر گروهی که قرار می گرفتیم باید پیش‌بینی‌های لازم را برای حضور قدرتمند در این بازی‌ها انجام می دادیم. سخت بودن گروه نگاه ما را به این بازی‌ها ویژه‌تر می‌کند. به نظر من گروه ما بیشتر از آن که گروه مرگ باشد، گروه «زندگی» است، چون وقتی که در گروه سختی قرار می‌گیری، کار را جدی‌تر می‌گیری و قطعا با برنامه‌تر و قدرتمندتر ظاهر می شوی.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در ادامه و در پاسخ به این سوال که آیا فشردگی بازی‌های لیگ و جام حذفی در کنار قرار گرفتن در گروه سخت در آسیا کار استقلال را مشکل نمی‌کند؟ به ایسنا گفت: متاسفانه این مشکلی است که تمام تیم‌های غرب آسیا با آن روبرو هستند. چون AFC برنامه‌هایش را با لیگ‌ کشورهای شرق آسیا هماهنگ می‌کند و به دلیل پهناور بودن قاره آسیا این برنامه‌ها با لیگ‌های غرب آسیا در تضاد است. این مساله باعث می‌شود که تقویم بازی‌های ما هم دستخوش تغییر شود. به همین دلیل هم است که می گویم بازیکنان باید حرفه‌ای‌تر فکر کنند و نیروی خود را در مسابقات مختلف تقسیم کنند، چون بازی‌های ما در دور برگشت لیگ برتر بسیار به هم نزدیک هستند.

وی افزود: ما قصد داشتیم که در تعطیلات نیم فصل به تیم استراحت بدهیم، اما به دلیل برگزاری جام حذفی فرصت استراحت از ما گرفته شده است. همچنین تا روز نهم اسفند ماه که اولین بازی‌مان را باید در قطر برابر الریان انجام دهیم، فرصت کوتاهی برای آماده سازی و هماهنگ شدن داریم. در مجموع می‌توانم بگویم که صعود از یک گروه سخت در آسیا شیرین‌تر است.

ماجدی در پایان با اشاره به دو شکست پیاپی استقلال در پایان نیم فصل اول لیگ برتر گفت: نتایج قابل قبول نبود، اما این نکته را نیز نباید فراموش کنیم که تیم ما پس از بازی با تراکتورسازی مصدوم و محروم زیادی داشت که تیم ما را با کمبود نیروی انسانی مواجه کرد. در بازی با داماش هم کارهایی کردند که به نفع خودشان تمام شود و در حالی که مساله پایان یافته بود، جو را به هم ریختند. مطمئنا در نیم فصل دوم با جذب نیروهای جدید با قدرت بیشتری حاضر خواهیم شد.
طبقه بندی: اخبار ورزشی، 
برچسب ها: ماجدی: گروه‌ استقلال گروه زندگی است،
ارسال توسط محمد پویا وزیری
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin