تبلیغات
مطالب جالب ،طنز، سرگرمی ، جوک - احتمال عرضه نسخه آزمایشی Xbox720 در ماه ژانویه ۲۰۱۳
مطالب جالب ،طنز، سرگرمی ، جوک
تفریحی و سرگرمی و جوک و مطالب جالب

Xbox720


احتمال عرضه نسخه آزمایشی Xbox720 در ماه ژانویه 2013 برای روز شکر گذاری یا همان کریسمس با خبری از طرف بلومبرگ که در دنیای اینترنت پخش شده است قوت گرفت. در این خبر آمده است که مایکروسافت قصد دارد نسخه جدید ایکس باکس را برای سال 2013 روانه بازار کند و این کار را در اوایل سال میلادی جدید به طوری آزمایشی قرار است به عرضه عموم در بیاورد که به احتمال فراوان این رونمایی از Xbox720 در ...

احتمال عرضه نسخه آزمایشی Xbox720 در ماه ژانویه ۲۰۱۳


احتمال عرضه نسخه آزمایشی Xbox720 در ماه ژانویه ۲۰۱۳ برای روز شکر گذاری یا همان کریسمس با خبری از طرف بلومبرگ که در دنیای اینترنت پخش شده است قوت گرفت. در این خبر آمده است که مایکروسافت قصد دارد نسخه جدید ایکس باکس را برای سال ۲۰۱۳ روانه بازار کند و این کار را در اوایل سال میلادی جدید به طوری آزمایشی قرار است به عرضه عموم در بیاورد که به احتمال فراوان این رونمایی از Xbox720 در مراسم E3 2013 که سالانه در لس آنجلس در ماه ژانویه برگزار میشود خواهد بود.

هفت سال است که برای گیمرها کنسول جدیدی ساخته نشده است و این کار را برای ساختن بازی های جدید توسط بازی سازان با خلاقیتها و مانورهای بیشتر در این کنسول های قدیمی دیگر میسر نمیکند و عده زیادی از تولید کنندگان بازیها برای کنسول ها ,خواستار تولید نسل جدیدی از نسل کنسولهایی مانند Xbox و Playstation هستند تا بتوانند قدرت بازی سازی خود را بیشتر از پیش بتوانند به عرضه بگذارند به همین دلیل مایکروسافت شروع به تولید نسل جدید کنسول Xbox کرده است که آن را با نام Xbox720 خواهد روانه بازار خواهد کرد که هنوز طرح اصلی و شکل کلی ان مشخص نشده است. برای اطلاعات بیشتر برای عرضه نسخه جدید این کنسول و یا کنسول های دیگر همچنان باید منتظر باشیم تا ببینیم در سال ۲۰۱۳ آیا خبری از سوی سازندگان اصلی این کنسول ها برای عرضه نسل جدید کنسول ها میشود با خیر؟

دوستان عزیز،لطفا در بخش نظرات هم شرکت کنید و نظرهای خودتان در مورد مطالب بیان کنید.
برچسب ها: E3، Microsoft، Playstation، XBOX، Xbox 360، Xbox720، مایکروسافت،
ارسال توسط علی وزیری
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin