تبلیغات
مطالب جالب ،طنز، سرگرمی ، جوک - بازی در تلویزیون شما با Steam میسر میشود
مطالب جالب ،طنز، سرگرمی ، جوک
تفریحی و سرگرمی و جوک و مطالب جالب

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 21 آذر 1391
Steam logo

شرکت steam این بار قصد دارد محصول جدید خود را برای دارندگان تلویزیونهای هوشمند عرضه کند. این سرویس که در مرحله بتا آن بسر میبرد در سپتامبر سال جاری به فضا پرتاب شد است که به کاربران اجازه می دهد تا برای دسترسی به عناوین ویدئویی و یا در فروشگاه آنلاین steam با استفاده از یک تلویزیون متصل شده به اینترنت و یک ...


شرکت steam این بار قصد دارد محصول جدید خود را برای دارندگان تلویزیونهای هوشمند عرضه کند. این سرویس که در مرحله بتا آن بسر میبرد در سپتامبر سال جاری به فضا پرتاب شد است که به کاربران اجازه می دهد تا برای دسترسی به عناوین ویدئویی و یا در فروشگاه آنلاین steam با استفاده از یک تلویزیون متصل شده به اینترنت و یک پد کنترل بازی بتوانند خریدی آسان و بدون دردسر, بدون نیاز به کامپیوتر و لپ تاپ را داشته باشند. این شبکه بزرگ در سراسر جهان به بیش از ۲۰ زبان مختلف، از جمله فرانسه، کره ای و روسی در دسترس است.

کاربران همچنین می توانند فهرست خرید بازی از فروشگاه آنلاین steam که بیش از ۲،۵۰۰ عنوان است را ببینند و با کمک یک پد کنترل بازی و یا یک ماوس و صفحه کلید, بازی خود را از طریق تلویزیون خود خریداری کنند.  این کار یک گام مهم برای صرفه حویی و راحتی مخاطبان است. در حال حاضر فروشگاه آنلاین steam را می توان از اتاق نشیمن دیده و از ان خرید کنید و دیگر نگران شلوغی و وقت گذرنی بیهوده نباشید.

Steam  چیست؟

Steam  در سال ۲۰۰۲ توسط Valve با هدف ایجاد یک فروشگاه دیجیتال شروع به کار و  در سال ۲۰۰۳ رسما کار خود را شروع کرد.در ابتدا Steam یک برنامه برای خرید بازی ها و در دسترس بودن ان از هر کجا توسط کاربر بود که با پیشرفت این نرم افزار قابلیت های جدیدی از جمله شبکه انلاین دوستان , دانلود Media و ضد تقلب و … به ان اضافه شده است.

Steam دارای ۲۰۰ هاستینگ در ۶۶ دیتا سنتر در تمام جهان است که با بیش از ۲۰ میلیون کاربر در حال فعالیت است. Steam در حال حاضر با شرکت هایی همچون Strategy First, PopCap Games, THQ, 2K Games, Activision, Capcom, Codemasters,Eidos Interactive, EA, Firaxis Games, id Software, Ritual Entertainment, Rockstar Games, Sega, Take-Two Interactive, Epic Games,  و Ubisoft همکاری دارد.

دوستان عزیز،لطفا در بخش نظرات هم شرکت کنید و نظرهای خودتان در مورد مطالب بیان کنید.
برچسب ها: Activision، Capcom، PopCap Games، Rockstar، Sega، steam، بازی در تلویزیون شما با Steam میسر میشود،
ارسال توسط علی وزیری
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin