تبلیغات
مطالب جالب ،طنز، سرگرمی ، جوک - بهترین ابزارهای کنترلی سال ۲۰۱۲
مطالب جالب ،طنز، سرگرمی ، جوک
تفریحی و سرگرمی و جوک و مطالب جالب

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 21 آذر 1391
logo

در این پست برای شما بهترین ابزارهای کنترلی سال 2012 را اماده کرده ایم که امبدوارم از انها لذت ببرید. توسط این ابزارها قادر خواهید بود به کمک گوشی هوشمند خود این دستگاه ها را هدایت کرده و از ان ها برای مصارف سرگرمی , علمی, هنری و ... استفاده کنید. با استفاده از این ابزار فادر خواهید بود تا از آسمان دنیا را نگاه کنید , یا از دل دریا خبردار شوید و یا بر روی زمین لذت یک مسابفه را بیشتر از پیش ببرید.


در این پست برای شما بهترین ابزارهای کنترلی سال ۲۰۱۲ را اماده کرده ایم که امبدوارم از انها لذت ببرید. توسط این ابزارها قادر خواهید بود به کمک گوشی هوشمند خود این دستگاه ها را هدایت کرده و از ان ها برای مصارف سرگرمی , علمی, هنری و … استفاده کنید. با استفاده از این ابزار فادر خواهید بود تا از آسمان دنیا را نگاه کنید , یا از دل دریا خبردار شوید و یا بر روی زمین لذت یک مسابفه را بیشتر از پیش ببرید.

۱ – Rover 2.0 Spy Tank

این تانک جاسوسی مریخ نورد توانایی فیلم برداری با لنز تعبیه شده در جلوی تانک را داراست که با استفاده از شتاب سنج گوشی های هوشمند خود, میتوانید آن را به حرکت در بیاورید. همچنین میتوانید در شب بصورت پنهانی توسط مادون قرمز برای ماموریت هایی که در تاریکی است از آن استفاده کنید. این دستگاه تا ۲۰۰ فوت ,بیسیم, قابل کنترل است.

سیستم عامل: iOS and Android و قیمت ۱۴۹٫۹۹ دلار

۲ – Aquabotix Hydroview Sport

شما با یک شیرجه درون دریا یا دریاچه ها چقدر میتوانید پایین بروید و چقدر میتوانید نفس بکشید یا با خود یک کپسول هوا ببرید؟ با کمک این دستگاه , میتوانید تا اعماق ۱۵۰ فوتی زیر ابهای نیلگون دریا بروید که با یک چراغ LED تعبیه شده در دستگاه و همچنین یک دوربین می توانید عکس های HD از مناظر زیر اب گرفته و لحظاتی بیادماندنی را برای خود و دیگران به یادگار بگذارید. این دستگاه را میتوانید با iPad, iPhone خود هدایت کرده و تصاویر ضبط شده توسط ان لذت ببرید. این دستگاه ۳ ساعت با یک شارز دوام می آورد.

سیستم عامل: iOS  و قیمت ۲،۵۲۹٫۰۰ دلار

۳ – Griffin Helo TC

این هلیکوپتر پرواز مجهز به یک شتاب سنج داخلی و پشتیبانی از دستگاه های iOS از جمله آیفون و iPad است و دارای ۵ LED فوق العاده درخشان در جلوی آن می باشد و قادر به ضبط زمانهای که در حال پرواز است نیز میباشد پس شما با تماشای این تصاویر قادر خواهید بود که هلیکوپتر خود را از برخورد با موانعی همچون درخت جلوگیری کنید.

سیستم عامل: iOS  و قیمت ۳۴٫۹۹ دلار

۴ – iKon RC iBuggy

iBuggy نه تنها توسط گوشی های هوشمند اپل قابل کنترل است بلکه با فن آوری تراشه های شرکت Cupertino صاحبان آی فون و آیپد نیز توانایی کنترل چهار چرخ این دستگاه را دارند و میتوانند برای خود گشت و گذار خوب و یا مسابقاتی با دوستان خود برگذار کنند.

سیستم عامل: iOS و قیمت ۸۰ دلار

۵ – Parrot AR Drone 2

نسخه ۲ هلیکوپتر بدون سرنشین طوطی, سریع تر، قوی تر و سرگرم کننده تر از همیشه است. این هلیکوپتر چهار پروانه در حال گردش همزمان دارد و با یک دوربین جلو  ۷۲۰P که می تواند فیلم های HD  را به iOS و یا دستگاه اندروید خود ارسال کند است که میتواند صحناتی که شما یا دوستان و یا حتی بچه های شما دوست دارید از مناظری از بالا نگاه کنید را فراهم میکند.

سیستم عامل: iOS and Android و قیمت ۲۴۰ دلار

۶ – Sphero

شاید شما هم بازی کنترل توپ را درون گوشی هوشمند خود بازی کرده اید همان بازی که باید نگذارید توپ تحت کنترل شما از مسیر خود خارج شده و به بیرون نیافتد. شما اکنون توسط  Sphero میتوانید این بازی را در منزل یا بیرون از خانه انجام دهید یا حتی میتوانید با حیوانات خود توسط این دستگاه بازی کنید این دستگاه توسط  بلوتوث و با شتاب سنج گوشی شما و یا افزوده مبتنی بر واقعیت میتوانید ان را کنترل کنید.

سیستم عامل: iOS and Android و قیمت ۹۹ دلار

دوستان عزیز،لطفا در بخش نظرات هم شرکت کنید و نظرهای خودتان در مورد مطالب بیان کنید.

   


برچسب ها: بهترین ابزارهای کنترلی سال ۲۰۱۲، Android، Aquabotix Hydroview Sport، Cupertino، Griffin Helo TC، iKon RC iBuggy، iOS، iPad، iphon، Parrot AR Drone 2، Rover 2.0 Spy Tank، Sphero، آیفون، آیپد،
ارسال توسط علی وزیری
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin