تبلیغات
مطالب جالب ،طنز، سرگرمی ، جوک - بازگشت حاج ‏صفی به سپاهان قطعی است
مطالب جالب ،طنز، سرگرمی ، جوک
تفریحی و سرگرمی و جوک و مطالب جالب

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 23 آذر 1391

    پس از اخبار ضد و نقیض و شایعات فراوان امروز در اخبار خوندم که احتمال زیاد احسان حاج‏صفی پس از پایان دوران سربازی به سپاهان باز خواهد گشت. اتفاق بسیار خوشحال کننده ای‏ست که انشاالله رخ دهد. امیدوارم آقایان روی گزینه‏ی پست دورازه‏بانی و هافبک نیز، نظر داشته باشند چرا که تقویت این دو پست نیز ضروری است. در خبرهای قبلی کرانچار از پیوستن ۳ بازیکن جدید خبر داده بود که هنوز مشخص نیست چه گزینه‏هایی هستند. (البته برای جلوگیری از دلال بازی نه اینکه ...)

sepahanhatik

مدافع تراکتورسازی به تقاضای مسئولان این باشگاه برای ماندن پس از پایان خدمت سربازی پاسخ منفی داد.

دوران خدمت سربازی احسان حاج صفی بهمن ماه سال جاری به پایان می رسد. این مدافع - هافبک پس از اتمام دوران خدمت سربازی، طبق قراردادی که با باشگاه سپاهان دارد دیگر نمی تواند برای تیم تراکتورسازی بازی کند و باید به سپاهان بازگردد.مسئولان باشگاه تراکتورسازی که امسال اولین حضور خود در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را تجربه می کنند تمایل زیادی به حفظ احسان حاج صفی دارند اما نه تنها مسئولان باشگاه سپاهان بلکه خود این بازیکن نیز خواهان بازگشت به تیم سابقش است.

محمدحسین جعفری مدیرعامل تراکتورسازی در این خصوص به خبرنگار مهر، می گوید:" ما با توجه به حضور در سه جام بویژه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به بازیکن با کیفیتی مثل حاج صفی نیاز داریم . با توجه به اینکه دوران خدمت سربازی وی بهمن ماه به پایان می رسد من با این بازیکن برای ماندن در تراکتورسازی صحبت کردم تا در صورت رضایت احتمالی حاج صفی با مسئولان باشگاه سپاهان در خصوص او صحبت کنم اما دل خود این بازیکن با سپاهان است و دوست دارد به این تیم برگردد، بنابراین ماندنش در تراکتورسازی به احتمال فراوان منتفی است.
طبقه بندی: اخبار ورزشی، 
برچسب ها: بازگشت حاج ‏صفی به سپاهان قطعی است،
ارسال توسط محمد پویا وزیری
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin