تبلیغات
مطالب جالب ،طنز، سرگرمی ، جوک - داریوش یزدی سرمربی تیم فوتبال حفاری شد
مطالب جالب ،طنز، سرگرمی ، جوک
تفریحی و سرگرمی و جوک و مطالب جالب

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 23 آذر 1391

داریوش یزدی سرمربی تیم فوتبال حفاری شد


مدیرعامل تیم فوتبال ملی حفاری اهواز گفت: داریوش یزدی از امروز کار خود را به عنوان سرمربی حفاری آغاز کرد.


http://naftfc.persiangig.com/90/dar.jpg

علی اصغر ممبینی با بیان اینکه پس از بررسی چند گزینه بومی و غیر بومی در آخر بر این گزینه به توافق رسیدیم، اظهار داشت: این مربی را با توافق دیگر مسئولان باشگاه انتخاب کردیم و دست او را بازگذاشتیم تا تغییرات لازم را برای تقویت تیم انجام دهد.

وی درباره قرارداد باشگاه با این سرمربی تصریح کرد: با این سرمربی به توافق رسیده‌ایم که بعد از چند جلسه تمرین و بازی، گزینه‌های مورد نظر خود را مشخص کند و ما هم برای جذب آن‌ها تلاش خود را انجام دهیم.

مدیرعامل باشگاه ملی حفاری اهواز با اشاره به اینکه یزدی کاملاً از شرایط ما آگاه است، گفت: امیدواریم که سرمربی جدید بتواند وضعیت تیم را در جدول بهبود ببخشد و ما هم تمام تلاشمان را می‌کنیم که خواسته‌های وی را در این مسیر تأمین کنیم.

مدیر عامل باشگاه ملی حفاری تأکید کرد: درباره مربیان و کادر فنی هیچ گونه دخالتی در کار داریوش یزدی نخواهیم کرد و این سرمربی اختیار کامل را در این زمینه دارد.

گفتنی است، مراسم معارفه داریوش یزدی در جمع بازیکنان تیم و مسئولان باشگاه تیم ساعت 16 امروز انجام شد. یزدی پیش از این سرمربی تیم‌های استقلال اهواز و نفت مسجدسلیمان نیز بوده است.طبقه بندی: اخبار ورزشی، 
برچسب ها: داریوش یزدی سرمربی تیم فوتبال حفاری شد،
ارسال توسط محمد پویا وزیری
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin