تبلیغات
مطالب جالب ،طنز، سرگرمی ، جوک - گلکسی نوت ۳ ، اولین فبلت ۶.۳ اینچی سامسونگ برای سال ۲۰۱۳
مطالب جالب ،طنز، سرگرمی ، جوک
تفریحی و سرگرمی و جوک و مطالب جالب

برنامه ریزی سامسونگ برای عرضه اولین فبلت سال ۲۰۱۳ ، به گلکسی نوت ۳ رسید.

samsung galaxy note ii writing 2 گلکسی نوت ۳ ، اولین فبلت ۶.۳ اینچی سامسونگ برای سال ۲۰۱۳

فبلت ها موج جدید بازار مینی تبلت ها خواهند بود و اینک سامسونگ در صدد است تا در سال ۲۰۱۳ گلکسی نوت ۳ را در ابعاد ۶٫۳ اینچ راهی بازار کند. (فبلت یا Phablet اصطلاح غیر رسمی در دنیا آی تی است که به ابزارهای تاچ و لمسی که بین ۵ تا ۷ اینچ نمایشگر دارند، اطلاق می شود و ترکیبی از اسمارتفون و مینی تبلت است. دل در سال ۲۰۱۰ با عرضه Dell Streak اولین فبلت را راهی بازار کرد. نوت دو و ال جی اوپتیموس نیز در ایه رده جای می گیرند)
هنوز تایید نشده اما ممکن است گلکسی نوت ۳ نمایشگر انعطاف پذیر داشته باشد. کوریا تایمز در این رابطه نوشت سامسونگ دنبال به حداکثر رساندن صفحه نمایشگر گلکسی نوت است که در ساخت آن از نسل جدید نمایشگر های OLED استفاده خواهد کرد.
مشخصات نوت ۳ اعلام نشده و معلوم نیست با این صفحه بزرگ همچنان قابلیت تلفن هم داشته باشد یا فقط از آن بعنوان مینی تبلت استفاده کرد. همچنین شایع شده سامسونگ دنبال صفحه بین نوت دو و نوت ۱۰ اینچی است. کمپانی علاقمند است روی نمایشگرهای انعطاف پذیر کار کند
در بازار نمایشگرها سامسونگ با ساخت ال ای دی ۵۵ اینچ قصد توسعه LED به جای LCD را دارد. کوریا تایمز اعلام کرد سامسونگ دیگر نمی خواهد روی ال سی دی سرمایه گذاری کند.
منابع مذکور همچنین خبر از عرضه نمایشی گلکسی اس چهار در نمایشگاه فوریه اسپانیا داده اند که باید تا آن موقع منتظر شد.برچسب ها: گلکسی نوت ۳، اولین فبلت ۶.۳ اینچی سامسونگ برای سال ۲۰۱۳،
ارسال توسط علی وزیری
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin